Betánský blog

  • O příspěvku
  • Datum: 17. 9. 2012

Ohlédnutí za létem: Haluzwood

Letošní Haluzwood byl trochu provizorní. Termín se musel dvakrát posunout kvůli dvojím promocím, z pěti vedoucích jeli nakonec jen tři, fara, kde jsme bydleli, ještě úplně zrekonstruovaná nebyla a večer před akcí nám vypadla druhá kamera, za kterou se nám ale díky Štěpánovi podařila sehnat náhradní. I přes všechny tyto úvodní komplikace to byl požehnaný čas, který jsme strávili v krásném prostředí Slatiny nad Zdobnicí.Kromě filmování nás celým týdnem provázel příběh o Hugovi A. K., vycházející filmové hvězdě, rodákovi ze Slatiny nad Zdobnicí, který se svým hereckým "úspěchem" asi nejvíce podobá Joeymu ze seriálu Přátelé. O jeho schopnostech jsme se dozvídali z blogu jeho (asi jediné, za to fanaticky oddané) fanynky Květinky a tajně jsme doufali, že se nám s Hugem podaří se setkat.

Ještě před samotným točením filmů si každý vylosoval 5 slov, která se pak musela ve filmech nějakým způsobem objevit. Kdyby Vám tedy připadalo zvláštní, proč farmářka ve školním bufetu prodává kafebraundozelena, tak víte, čemu tuhle anomálii můžete připsat. Po sepsání scénáře nás do tajů herectví zasvětila naše opravdová herecká hvězda Ája Horská a pak už nic nebránilo natáčení. I když nám většinu doby pršelo, oba natáčecí týmy si s tím hravě poradily. Však budete moct posoudit sami: doufáme, že i letos se nám podaří připravit Haluzwood afterparty nejen pro Haluzáky, ale i pro betánské.

Onen červencový týden tak pro nás byl čas na vyblbnutí se, na sblížení se, ale také na přiblížení se Bohu skrze studium Janova evangelia. Také bychom na tomto místě chtěli poděkovat všem, kteří nás na Haluzwoodu nesli na modlitbách: děkujeme!

BlaHo

« Novejší příspěvek | Starší příspěvek »