Betánský blog

  • O příspěvku
  • Datum: 13. 6. 2013

Dětský den na Majáku, 2. 6. 2013

„Mami a bude tam Hugo?“ „Neboj, bude!“ „A kde vlastně bydlí?“ „Hm, to je zajímavá otázka…“ „A jak sám trefí na Maják…? A co když zabloudí?“

Tak nějak probíhala naše cesta v autě v neděli 2. 6. na Maják, kde Betánie pořádala „Dětský den - O dobru, které vítězí nad zlem“. Hned na začátku rodinné bohoslužby se k velké radosti dětí objevil Hugo (pejsek maňásek), který celou bohoslužbu provázel. Ukazovací písničky, kvíz, příběh i „kázáníčko“ nejen dětem připomněly, že dobro, které vítězí nad zlem, dnes není už jen v pohádkách, ale může se stát realitou našich všedních dnů. Každé dítě si krom dojmů odneslo i malý dáreček. :-)

[caption id="" align="alignnone" width="600"]Děti naslouchají pejsku Hugovi. Děti naslouchají pejsku Hugovi.[/caption]

Po rodinné bohoslužbě na nás čekalo velmi bohaté občerstvení a věřím, že také obohacující rozhovory. Komu naplněný žaludek dovolil, mohl si zahrát beach volejbal, anebo při hlídání svých ratolestí vyvíjet jiné sportovní aktivity (to už často nehledě na žaludek). Děti měly připravené soutěže a hry, které s nadšením plnily a těšily se na pestré ceny :-).

[caption id="" align="alignnone" width="600"] Co si mám vybrat?[/caption]

Přesto, že letošní počasí hrozilo deštěm a bouřkami, necelou hodinu před začátkem přestalo pršet a těsně na konci opět začalo… A tak jsme o „Dobru, které vítězí nad zlem“ mohli nejen slyšet, ale Ho i zažít.

Žaneta Dvořáčková

« Novejší příspěvek | Starší příspěvek »