Oznámení (/)

Trenink Mosty k lidem

V průběhu března a dubna připravujeme pro Betanii trénink „Mosty k lidem“ vedený Pavlem Vopaleckým. Trénink je zaměřený na získání dovedností, ale přináší i biblické motivy k naší osobní misii v tomto světě. Trénink provází tým zkušených trenérů, kteří to běžně dělají se svými nevěřícími známými. Trénink navazuje na naši snahu v Betanii o osobní evangelizaci a učednictví s našimi nevěřícími, hledajícími přáteli a známými a pomůže získat k tomu potřebné dovednosti. Samotný trénink proběhne vždy od 15:00 do 19:30 v těchto dnech: • 1. setkání, neděle 10. 3. • 2. setkání, neděle 17. 3. • 3. setkání, neděle 7. 4. • 4. setkání, neděle 28. 4. Místo konání a bližší informace budou ještě upřesněny. Trénink „Mosty k lidem“ slouží křesťanům, když hledají cesty ke svým nevěřícím známým.

Společný oběd 24.2.

V neděli 24.2. zveme na společný oběd zde ve Společenském centru po skončení bohoslužby. Na oběd se bude třeba předem nahlásit. Více informací bude rozesláno mailem. Samozřejme bude počítáno i s nepřihlášenými hosty.

Duchovní život rodiny 3+3

Pro muže jsou připraveny 3 setkání na téma duchovniho života rodiny a jak ho podporovat- v termínech 27.2., 6.3., 20.3. A následná 3 setkání po měsíci pro reflexi, jak se to daří. Hlaste se u kazatele sboru.

Sbírka

Sbírka v neděli 27.1.2019 činila 3571 Kč. Prostředky jsou určeny na běžný provoz. Děkujeme všem, kteří se na životě Betanie podílíte finančně nebo praktickou pomocí.

Další oznámení najdete v neděli u východu

-