Oznámení

Adventní série - Příchod zaslíbené naděje

Právě probíhá série adventních kázání, která nás vezme do prvních dvou kapitol Lukášova evangelia a bohatství Kristova narození. Pojďte ho objevovat s námi!

Vděčnost Pánu

Jsme Pánu Bohu vděční za požehnané setkání dětí s Mikulášem. Za všechny ochotné služebníky, kde mnozí do toho šli, i když na jejich rodiny dopadly nemoci. Děkujeme! Stejně tak jsme vděční za přespávačku i Společné setkání moravských mládeží na Kounicově. Děkujeme všem za modlitby! Aleš Navrátil

Večer modliteb a chval 16.12.

Na Smetanově 14 bude v pátek 16.12. od 17:00 Večer modliteb a chval. Zájemci u Vlada Karáska nebo přímo přijít a zvonit na zvonek Betanie - klubovna.

Andělský strom 2022

Pozvání k zapojení se do projektu Andělský strom - vánoční dárky pro děti odsouzených rodičů. Více u koordinátorky Ivy Lukášovové (ivalukasova@seznam.cz). Plus velké balení vánočních dárků na Smetanově 14 a to konkrétně 10.12. v průběhu celého dne. Kdo byste se chtěli do balení zapojit, neváhejte se ozvat naší nové kolegyni, Anežce Ezekieri (anezka.ezekieri@mvs.cz)

Modlitební setkávání

Modlitební setkávání každé úterý od 7:30 do 8:30 na Smetanově 14. Zvonek Betanie - kancelář. Kontakt: ales.navratil@cb.cz

Sbírka z minulé neděle

Sbírka z neděle 4.12.2022 činila 2.023,- Kč a je určena na potřeby našeho sboru. Všem dárcům děkujeme za jejich podporu Božího díla tímto způsobem.

Bohoslužby 25.12. a 1.1.

Bohoslužby 25.12. a 1.1. budou bez besídky. A 1.1. v úspornějším režimu. Přesto se těšíme na viděnou a společné uctívání Pána Boha.