Oznámení

Série kázání o rodině

Od 13. 1. do 3. 2. zveme na sérii kázání o rodině a vztazích v ní. Příští neděli s tématem Nenápadná smrt.

V pátek 8. 2. 2019 - promítání dokumentu Nefarius

V pátek 8. 2. 2019 proběhne na Kamenné 1. promítání dokumentu Nefarius o současném stavu světového obchodu s lidmi a o Boží síle změnit životy lidí, kteří jsou do sexbyznysu zataženi. Dokument pomáhá nahlédnout do problematiky a zároveň je povzbuzením, protože je zřejmé, že Bůh zachraňuje lidi i z těch nejtemnějších míst! Promítání je určeno primárně pro ty, kteří přemýšlí nad zapojením se do služby ženám v brněnských nevěstincích po boku Tash Shoultz a jejího týmu z Operation Mobilisation.

Evangelium pro všední den a překlad duchovní literatury ve 21. století

Zveme na setkání s lidmi, kteří stáli za publikací české verze studijní příručky Evangelium pro všední den, jejímž autorem je známý presbyteriánský pastor Timothy Keller. Příručka se zabývá tím, jak evangelium dostávat do našich všedních dní a je vhodná pro různé diskusní skupiny (mládež, kurz biblických základů, biblická hodina, domácí skupinky apod.). Těšit se můžete nejen na představení této knihy a ukázku videí, která k příručce patří. Řeč bude samozřejmě i o Timothy Kellerovi a o současném překladu duchovní literatury. V neděli 27.1.2019 od 16 hodin se v Kavárně Anděl setkáte s Alexandrem Flekem (předsedou nakladatelství Biblion, překladatelem Bible 21 a autorem Parabible) a s týmem brněnských překladatelek Petrou Bauer Horskou a Blaženou Kotrsovou.

Ochutnávka tréningu Mosty k lidem 27. 1. od 17:00 v AC Brno, Životského 10

Zveme 27. 1. od 17:00 do AC Brno na ochutnávku následných 4 tréningů toho, jak dnes představit křesťanství, vysvětlit, čemu věříme, jak doprovázet hledající lidi a pořádat s nimi skupinky. Příští neděli 27.1. půjde o dvouhodinovou ochutnávku celého tréningu, který následně během března a dubna pro Betanii připravuje Pavel Vopalecký.

Sbírka

Sbírka v neděli 13.1.2019 činila 4960 Kč. Prostředky jsou určeny na běžný provoz. Děkujeme všem, kteří se na životě Betanie podílíte finančně nebo praktickou pomocí.

Další oznámení najdete v neděli u východu

-